Jak podpořit petici za spalovací motory.

  • FB
    sdílej nás
  • INS
    sleduj nás
  • YTB
    odebírej nás

Jak podpřit patici "za spalovák"? Varianty, návod.

Máme radost, že má mnoho lidí zájem nejen petici "SPALOVACÍ MOTORY CHCEME" podepsat, ale nabízí i pomoc při sběru podpisů.
Ukazuje se, že motoristé pasivně nepřijmou diktát z Bruselu a ekologickému fanatismu říkají jasné NE.

Jak tedy lze petici podpořit?

1) ... Podpora "podpisem" online petice. https://www.petice.com/signatures/spalovaci_motory_v_nasich_autech_chceme/

Za prvních 12 dní podpořilo petici cca 1.700 občanů České republiky. Petici lze samozřejmě jednoduše sdílet kamarádům motoristům a poždádat je o podporu ve společném "odboji".

 

 

 

 

 

 

 

2) ... Ještě důležitější formou je podpora podpisem papírové petice s uvedením Vašeho Jména a Příjmení a také Vaší adresy dle OP.

a) Podepsat lze na petičním stánku. Seznam petičních míst budeme postupně přidávat a aktualizovat. Aktuální informace by měly být na facebookové stránce. V současnosti jsme nejčastěji s petičním stánkem JedemeAUTEM při víkendových motoristických akcích https://www.jedemeautem.cz/clanek/jedeme-autem-s-petici-po-cr

 

 

 

 

 

 

 

 

b) Petici si můžete také sami stáhnout, petiční arch v .pdf je zde dole přiložen pod textem. Sami pak můžete podepsat a v ideálním případě i požádat o podporu petice lidi se stejným názorem na věc, které znáte. Je možné si zřídit i vlastní petiční místo. V takovém přípdě bychom Vám po dohodě poslali i nějaké propagační materiály a rady ke sběru podpisů.
Oceníme také, pokud by na zadní straně petičního archu mohly být doplněny informace ... Datum sběru podpisů + Číslo podpisového archu ten den + Místo sběru podpisu + Vaše jméno. Není to podmínkou (!). Je to jen pro naší informaci, kdy a kdo nás podpořil a kdo nám v tom sběru podpisu pomáhá, pro případnou budoucí odměnu :-)
Podepsané archy je jenom potřeba pak poslat obyčejnou poštovní zásilkou na adresu spolku:  JEDEME AUTEM Z.S., náměstí Winstona Churchilla 1800/2, Žižkov, 130 00 Praha 3

3) Podpořit petici lze v případě nezdolné chuti :-)  i finančním příspěvkem na účet spolku s označením "DAR":
Fio banka a.s., číslo účtu: 2901846627/2010
Pro případ, že někdo nemá čas sbírat podpisy, ale je ochoten přispět na pořízení propagačních materiálů na podporu petice.

Děkujeme všem aktivním příznivcům a podporovatelům !